Forsiden
Resultater
|
|
|
Tips
Login
Sommerbridge 2020
Nyheter
Terminliste
Arkiv
Styret
Resultater
Innbydelser
Arkiv
Sommerbridge 2013
Kretsstyret
Sommerbridge 2014
Sommerbridge 2016
Sommerbridge 2015
Sommerbridge 2017
Sommerbridge 2018
Sommerbridge 2019
Kveldsresultater 2019
Sammenlagtresultater 2019
Resultater
Møteprotokoller
Vedtekter
Bildegalleri
Klubb og medlemsinfo
Klubber tilsluttet kretsen
E-post til klubbene
Medlemmer i kretsen
Mesterpoengliste
Hjemmeside klubber
Velg en klubb
Bertnes BK
Fauske BK
Hjerter Fire
Rognan BK
Solklubben BK
Hjemmeside kretser
Velg en krets
Norsk Bridgeforbund
NBF Oslo
NBF Østfold og Follo
NBF Romerike og Glåmdal
NBF Hedmark og Oppland
NBF Østerdal
NBF Buskerud
NBF Vestfold
NBF Telemark
NBF Aust-Agder
NBF Vest-Agder
NBF Rogaland
NBF Haugaland
NBF Hordaland
NBF Sogn og Fjordane
NBF Møre og Romsdal
NBF Sør-Trøndelag
NBF Midt-Trøndelag
NBF Nord-Trøndelag
NBF Helgeland
NBF Salten
NBF Lofoten og Vesterålen
NBF Troms og Ofoten
NBF Vest-Finnmark
NBF Øst-Finnmark
NBF Spesialkrets
Sammenlagtresultater 2019
Sommersum 2019
20 08 2019
16
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Nest siste kveld
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
70,1
øyr
69,0
øyr
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
335,6
2
Stig Ellingsen
ste
74,5
søn
71,9
per
66,2
tjh
59,3
tt
58,8
søn
330,7
3
Øystein Ree
øyr
70,1
69,0
hål
65,1
ank
59,6
per
55,0
tel
318,8
4
Per Hafnor
per
71,9
ste
64,0
per
63
bøb
59,6
øyr
57,6
tel
316,1
5
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
64,3
bjn
56,3
tmw
63,5
bjn
315,4
6
Bengt Gøran karlsson
bg
64,0
per
60,0
tt
59,7
tel
60,0
tt
62,2
thb
305,9
7
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,9
bjn
59,6
tt
60,0
bg
303,3
8
Tor-Magnus Wilson
tmw
62,0
sil
61,3
sil
59,2
tel
58,3
hål
60,7
tel
301,5
9
Sølvi Nicolaisen
søn
74,5
ste
59,6
tjh
58,8
ste
55,0
tt
53,5
ank
301,4
10
Bjørn Normann
bjn
64,3
joø
58,3
ste
55,4
tel
63,5
joø
59,8
tt
301,3
11
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
59,7
bg
59,2
tmb
57,6
per
60,7
tmb
301,0
12
Tor Jostein Hunstad
tjh
66,2
ste
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
55,4
ste
296,5
13
Thorbjørn Benjaminsen
63,9
ow
58,3
søi
55,4
sno
55,4
lje
62,2
bg
295,2
14
Frank Ståle karlsen
fsk
62,5
teh
59,6
tt
55,9
tel
54,2
øyr
54,8
hål
287,0
15
Snorre Omreit
snp
60,7
lje
55,4
tt
55,1
bil
53,6
sta
53,8
søi
278,6
1B
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
54,8
kåj
54,2
thb
53,8
sno
50,0
elb
271,1
17
Olav Westvig
olw
63,9
thb
53,8
bg
52,5
sta
51,0
thb
49,7
søn
270,9
18
Leif Johan Evjen
lje
60,7
sno
55,4
thb
51,0
thb
48,1
øyr
47,8
sno
263,0
19
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
48,9
thb
47,1
bg
256,3
2B
Ellen Blakstad
elb
59,3
bos
50,0
søi
48,6
kåj
47,0
tom
50
søi
254,9
21
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
22
Steinar Abelsen
sta
55,6
per
53,6
sno
52,5
olw
47,5
olw
35,6
søi
244,8
23
Bodil Skogøy
bos
59,3
elb
47,2
lmk
45,8
gro
45,3
lmk
45,0
søi
242,6
24
Lena M. Koch
lmk
52,1
arj
47,2
bos
46,3
arj
45,3
bos
44,6
gro
235,5
25
Kåre Johansen
kåj
54,8
søi
48,6
elb
42,0
lml
41,3
sno
48,1
olw
234,8
26
Gro Karlsen
gro
57,0
ank
45,8
bos
44,6
lmk
39,1
bos
36,3
arj
222,8
27
Arne Jensen
arj
52,1
lmk
46,3
lmk
40,4
bos
39,3
kåj
36,3
gro
214,4
28
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
51,4
inn
50,8
ida
47,0
elb
203,4
29
Ida Novik Nilsen
ida
51,4
tom
50,8
tom
48,6
per
48,5
per
199,3
30
Sten Ivar Lekang
sil
62,0
tmw
61,3
tmw
61,1
hål
184,4
31
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57,0
gro
53,5
søn
175,6
32
Linn Maren Lillevik
lml
49,1
fsk
42,0
kåj
39,6
kåj
32,9
vis
163,6
33
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
34
Øyvind Tvedt
øyt
53,2
øyt
43,0
bhh
49,2
bhh
145,4
35
Trond Børge Voigt
tbf
46,5
ril
51,7
ril
35,9
tjh
134,1
36
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
58,3
rak
117,2
37
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
58,3
rak
117,2
38
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
58,3
brm
110,5
39
Espen Larsn
esl
63,8
jøå
44,3
hål
108,1
40
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
30,0
gro
106,5
41
Rita Losnedal
ril
46,5
tbv
51,7
tbf
98,2
42
marcus Vold
mav
51,3
per
43,7
tel
95,0
43
Bjørg Heidi Hansen
bhh
43,0
øyt
49,2
øyt
92,2
44
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
45
Jørn Åselid
Jøå
63,8
esl
63,8
46
Børge Breivik
bøb
63,0
per
63,0
47
Tarjei Eck Hansen
teh
62,5
fsk
62,5
48
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
49
Kåre Pettersen
kåp
53,2
øyt
53,2
50
Brith Mikalsen
brm
44,3
ana
44,3
Sommersum 2019
13 08 2019
15
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
70,1
øyr
69,0
øyr
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
335,6
2
Stig Ellingsen
ste
74,5
søn
71,9
per
66,2
tjh
59,3
tt
58,8
søn
330,7
3
Øystein Ree
øyr
70,1
69,0
hål
65,1
ank
59,6
per
55,0
tel
318,8
4
Per Hafnor
per
71,9
ste
64,0
per
63
bøb
59,6
øyr
57,6
tel
316,1
5
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
64,3
bjn
56,3
tmw
63,5
bjn
315,4
6
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,9
bjn
59,6
tt
60,0
bg
303,3
7
Sølvi Nicolaisen
søn
74,5
ste
59,6
tjh
58,8
ste
55,0
tt
53,5
ank
301,4
8
Bjørn Normann
bjn
64,3
joø
58,3
ste
55,4
tel
63,5
joø
59,8
tt
301,3
9
Bengt Gøran karlsson
bg
64,0
per
60,0
tt
59,7
tel
60,0
tt
54,5
tel
298,2
10
Tor-Magnus Wilson
tmw
62,0
sil
61,3
sil
59,2
tel
58,3
hål
57,0
joø
297,8
11
Tor Jostein Hunstad
tjh
66,2
ste
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
55,4
ste
296,5
12
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
59,7
bg
59,2
tmb
57,6
per
56,1
tjh
296,4
13
Thorbjørn Benjaminsen
63,9
ow
58,3
søi
55,4
sno
55,4
lje
54,6
tjh
287,6
14
Frank Ståle karlsen
fsk
62,5
teh
59,6
tt
55,9
tel
54,2
øyr
53,1
per
285,3
15
Snorre Omreit
snp
60,7
lje
55,4
tt
55,1
bil
53,6
sta
53,8
søi
278,6
16
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
54,8
kåj
54,2
thb
53,8
sno
50,0
elb
271,1
17
Olav Westvig
olw
63,9
thb
53,8
bg
52,5
sta
51,0
thb
49,7
søn
270,9
18
Leif Johan Evjen
lje
60,7
sno
55,4
thb
51,0
thb
48,1
øyr
43,8
sno
259,0
19
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
48,9
thb
47,1
bg
256,3
20
Ellen Blakstad
elb
59,3
bos
50,0
søi
48,6
kåj
47,0
tom
46,8
thb
251,7
21
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
22
Steinar Abelsen
sta
55,6
per
53,6
sno
52,5
olw
47,5
olw
35,6
søi
244,8
23
Bodil Skogøy
bos
59,3
elb
47,2
lmk
45,8
gro
45,3
lmk
45,0
søi
242,6
24
Lena M. Koch
lmk
52,1
arj
47,2
bos
46,3
arj
45,3
bos
44,6
gro
235,5
25
Kåre Johansen
kåj
54,8
søi
48,6
elb
42,0
lml
41,3
sno
40,3
sno
227,0
26
Gro Karlsen
gro
57,0
ank
45,8
bos
44,6
lmk
39,1
bos
36,3
arj
222,8
27
Arne Jensen
arj
52,1
lmk
46,3
lmk
40,4
bos
39,3
kåj
36,3
gro
214,4
28
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
51,4
inn
50,8
ida
47,0
elb
203,4
29
Ida Novik Nilsen
ida
51,4
tom
50,8
tom
48,6
per
48,5
per
199,3
30
Sten Ivar Lekang
sil
62,0
tmw
61,3
tmw
61,1
hål
184,4
31
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57,0
gro
53,5
søn
175,6
32
Linn Maren Lillevik
lml
49,1
fsk
42,0
kåj
39,6
kåj
32,9
vis
163,6
33
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
34
Øyvind Tvedt
øyt
53,2
øyt
43,0
bhh
49,2
bhh
145,4
35
Trond Børge Voigt
tbf
46,5
ril
51,7
ril
35,9
tjh
134,1
36
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
58,3
rak
117,2
37
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
58,3
rak
117,2
38
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
58,3
brm
110,5
39
Espen Larsn
esl
63,8
jøå
44,3
hål
108,1
40
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
30,0
gro
106,5
41
Rita Losnedal
ril
46,5
tbv
51,7
tbf
98,2
42
marcus Vold
mav
51,3
per
43,7
tel
95,0
43
Bjørg Heidi Hansen
bhh
43,0
øyt
49,2
øyt
92,2
44
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
45
Jørn Åselid
Jøå
63,8
esl
63,8
46
Børge Breivik
bøb
63,0
per
63,0
47
Tarjei Eck Hansen
teh
62,5
fsk
62,5
48
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
49
Kåre Pettersen
kåp
53,2
øyt
53,2
50
Brith Mikalsen
brm
44,3
ana
44,3
Sommersum 2019
06 08 2019
14
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
70,1
øyr
69,0
øyr
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
335,6
2
Stig Ellingsen
ste
74,5
søn
71,9
per
66,2
tjh
59,3
tt
58,8
søn
330,7
3
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
64,3
bjn
56,3
tmw
63,5
bjn
315,4
4
Øystein Ree
øyr
70,1
69,0
hål
65,1
ank
55,0
tel
54,2
fsk
313,4
5
Per Hafnor
per
71,9
ste
64,0
per
63
bøb
57,6
tel
55,6
sta
312,1
6
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,9
bjn
59,6
tt
59,3
ste
302,6
7
Sølvi Nicolaisen
søn
74,5
ste
59,6
tjh
58,8
ste
55,0
tt
53,5
ank
301,4
8
Bjørn Normann
bjn
64,3
joø
58,3
ste
55,4
tel
63,5
joø
59,8
tt
301,3
9
Bengt Gøran karlsson
bg
64,0
per
60,0
tt
59,7
tel
58,3
tt
54,5
tel
296,5
10
Tor Jostein Hunstad
tjh
66,2
ste
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
55,4
ste
296,5
11
Tor-Magnus Wilson
tmw
62,0
sil
61,3
sil
58,3
hål
57,0
joø
56,3
joø
294,9
12
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
59,7
bg
57,6
per
56,1
tjh
55,9
sfk
293,1
13
Thorbjørn Benjaminsen
63,9
ow
58,3
søi
55,4
sno
54,6
tjh
54,2
søi
286,4
14
Frank Ståle karlsen
fsk
62,5
teh
59,6
tt
55,9
tel
54,2
øyr
53,1
per
285,3
15
Snorre Omreit
snp
60,7
lje
55,4
tt
55,1
bil
53,6
sta
50,4
thb
275,2
16
Olav Westvig
olw
63,9
thb
53,8
bg
52,5
sta
51,0
thb
49,7
søn
270,9
17
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
54,8
kåj
54,2
thb
50,0
elb
45,0
bos
262,3
18
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
48,9
thb
47,1
bg
256,3
19
Ellen Blakstad
elb
59,3
bos
50,0
søi
48,6
kåj
47,0
tom
46,8
thb
251,7
20
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
21
Steinar Abelsen
sta
55,6
per
53,6
sno
52,5
olw
47,5
olw
35,6
søi
244,8
22
Bodil Skogøy
bos
59,3
elb
47,2
lmk
45,8
gro
45,3
lmk
45,0
søi
242,6
23
Lena M. Koch
lmk
52,1
arj
47,2
bos
46,3
arj
45,3
bos
44,6
gro
235,5
24
Kåre Johansen
kåj
54,8
søi
48,6
elb
42,0
lml
41,3
sno
40,3
sno
227,0
25
Gro Karlsen
gro
57,0
ank
45,8
bos
44,6
lmk
39,1
bos
36,3
arj
222,8
26
Arne Jensen
arj
52,1
lmk
46,3
lmk
40,4
bos
39,3
kåj
36,3
gro
214,4
27
Leif Johan Evjen
lje
60,7
sno
51,0
thb
48,1
øyr
43,8
sno
203,6
28
Sten Ivar Lekang
sil
62,0
tmw
61,3
tmw
61,1
hål
184,4
29
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57,0
gro
53,5
søn
175,6
30
Linn Maren Lillevik
lml
49,1
fsk
42,0
kåj
39,6
kåj
32,9
vis
163,6
31
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
51,4
inn
47,0
elb
152,6
32
Ida Novik Nilsen
ida
51,4
tom
48,6
per
48,5
per
148,5
33
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
34
Trond Børge Voigt
tbf
46,5
ril
51,7
ril
35,9
tjh
134,1
35
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
58,3
rak
117,2
36
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
58,3
rak
117,2
37
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
58,3
brm
110,5
38
Espen Larsn
esl
63,8
jøå
44,3
hål
108,1
39
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
30,0
gro
106,5
40
Rita Losnedal
ril
46,5
tbv
51,7
tbf
98,2
41
Øyvind Tvedt
øyt
53,2
øyt
43,0
bhh
96,2
42
marcus Vold
mav
51,3
per
43,7
tel
95,0
43
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
44
Jørn Åselid
Jøå
63,8
esl
63,8
45
Børge Breivik
bøb
63,0
per
63,0
46
Tarjei Eck Hansen
teh
62,5
fsk
62,5
47
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
48
Kåre Pettersen
kåp
53,2
øyt
53,2
49
Brith Mikalsen
brm
44,3
ana
44,3
50
Bjørg Heidi Hansen
bhh
43,0
øyt
43,0
Sommersum 2019
30 07 2019
13
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
70,1
øyr
69,0
øyr
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
335,6
2
Stig Ellingsen
ste
74,5
søn
71,9
per
66,2
tjh
59,3
tt
58,8
søn
330,7
3
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
64,3
bjn
56,3
tmw
63,5
bjn
315,4
4
Øystein Ree
øyr
70,1
69,0
hål
65,1
ank
54,2
fsk
48,1
lje
306,5
5
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,9
bjn
59,6
tt
59,3
ste
302,6
6
Per Hafnor
per
71,9
ste
63
bøb
57,6
tel
55,6
sta
54,2
tom
302,3
7
Sølvi Nicolaisen
søn
74,5
ste
59,6
tjh
58,8
ste
55,0
tt
53,5
ank
301,4
8
Bjørn Normann
bjn
64,3
joø
58,3
ste
55,4
tel
63,5
joø
59,8
tt
301,3
9
Tor Jostein Hunstad
tjh
66,2
ste
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
55,4
ste
296,5
10
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
59,7
bg
57,6
per
56,1
tjh
55,9
sfk
293,1
11
Tor-Magnus Wilson
tmw
62
sil
61,3
sil
58,3
hål
56,3
joø
55,1
hål
293,0
12
Thorbjørn Benjaminsen
63,9
ow
58,3
søi
55,4
sno
54,6
tjh
54,2
søi
286,4
13
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
59,7
tel
58,3
tt
54,5
tel
53,5
olw
286,0
14
Frank Ståle karlsen
fsk
62,5
teh
59,6
tt
55,9
tel
54,2
øyr
53,1
per
285,3
15
Snorre Omreit
snp
60,7
lje
55,4
tt
55,1
bil
53,6
sta
50,4
thb
275,2
16
Olav Westvig
olw
63,9
thb
53,8
bg
52,5
sta
49,7
søn
49,6
per
269,5
17
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
54,8
kåj
54,2
thb
50
elb
45,0
bos
262,3
18
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
48,9
thb
47,1
bg
256,3
19
Ellen Blakstad
elb
59,3
bos
50,0
søi
48,6
kåj
47,0
tom
46,8
thb
251,7
20
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
21
Steinar Abelsen
sta
55,6
per
53,6
sno
52,5
olw
47,5
olw
35,6
søi
244,8
22
Bodil Skogøy
bos
59,3
elb
47,2
lmk
45,8
gro
45,3
lmk
45,0
søi
242,6
23
Lena M. Koch
lmk
52,1
arj
47,2
bos
46,3
arj
45,3
bos
44,6
gro
235,5
24
Kåre Johansen
kåj
54,8
søi
48,6
elb
42,0
lml
41,3
sno
40,3
sno
227,0
25
Gro Karlsen
gro
57,0
ank
45,8
bos
44,6
lmk
39,1
bos
36,3
arj
222,8
26
Arne Jensen
arj
52,1
lmk
46,3
lmk
40,4
bos
39,3
kåj
36,3
gro
214,4
27
Leif Johan Evjen
lje
60,7
sno
51,0
thb
48,1
øyr
43,8
sno
203,6
28
Sten Ivar Lekang
sil
62,0
tmw
61,3
tmw
61,1
hål
184,4
29
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57,0
gro
53,5
søn
175,6
30
Linn Maren Lillevik
lml
49,1
fsk
42,0
kåj
39,6
kåj
32,9
vis
163,6
31
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
51,4
inn
47,0
elb
152,6
32
Ida Novik Nilsen
ida
51,4
tom
48,6
per
48,5
per
148,5
33
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
34
Trond Børge Voigt
tbf
46,5
ril
51,7
ril
35,9
tjh
134,1
35
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
58,3
rak
117,2
36
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
58,3
rak
117,2
37
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
58,3
brm
110,5
38
Espen Larsn
esl
63,8
jøå
44,3
hål
108,1
39
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
30,0
gro
106,5
40
Rita Losnedal
ril
46,5
tbv
51,7
tbf
98,2
41
Øyvind Tvedt
øyt
53,2
øyt
43,0
bhh
96,2
42
marcus Vold
mav
51,3
per
43,7
tel
95,0
43
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
44
Jørn Åselid
Jøå
63,8
esl
63,8
45
Børge Breivik
bøb
63,0
per
63,0
46
Tarjei Eck Hansen
teh
62,5
fsk
62,5
47
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
48
Kåre Pettersen
kåp
53,2
øyt
53,2
49
Brith Mikalsen
brm
44,3
ana
44,3
50
Bjørg Heidi Hansen
bhh
43,0
øyt
43,0
Sommersum 2019
30 07 2019
13
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
70,1
øyr
69,0
øyr
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
335,6
2
Stig Ellingsen
ste
74,5
søn
71,9
per
66,2
tjh
59,3
tt
58,8
søn
330,7
3
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
64,3
bjn
56,3
tmw
63,5
bjn
315,4
4
Øystein Ree
øyr
70,1
69,0
hål
65,1
ank
54,2
fsk
48,1
lje
306,5
5
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,9
bjn
59,6
tt
59,3
ste
302,6
6
Per Hafnor
per
71,9
ste
63
bøb
57,6
tel
55,6
sta
54,2
tom
302,3
7
Sølvi Nicolaisen
søn
74,5
ste
59,6
tjh
58,8
ste
55,0
tt
53,5
ank
301,4
8
Bjørn Normann
bjn
64,3
joø
58,3
ste
55,4
tel
63,5
joø
59,8
tt
301,3
9
Tor Jostein Hunstad
tjh
66,2
ste
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
55,4
ste
296,5
10
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
59,7
bg
57,6
per
56,1
tjh
55,9
sfk
293,1
11
Tor-Magnus Wilson
tmw
62
sil
61,3
sil
58,3
hål
56,3
joø
55,1
hål
293,0
12
Thorbjørn Benjaminsen
63,9
ow
58,3
søi
55,4
sno
54,6
tjh
54,2
søi
286,4
13
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
59,7
tel
58,3
tt
54,5
tel
53,5
olw
286,0
14
Frank Ståle karlsen
fsk
62,5
teh
59,6
tt
55,9
tel
54,2
øyr
53,1
per
285,3
15
Snorre Omreit
snp
60,7
lje
55,4
tt
55,1
bil
53,6
sta
50,4
thb
275,2
16
Olav Westvig
olw
63,9
thb
53,8
bg
52,5
sta
49,7
søn
49,6
per
269,5
17
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
54,8
kåj
54,2
thb
50
elb
45,0
bos
262,3
18
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
48,9
thb
47,1
bg
256,3
19
Ellen Blakstad
elb
59,3
bos
50,0
søi
48,6
kåj
47,0
tom
46,8
thb
251,7
20
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
21
Steinar Abelsen
sta
55,6
per
53,6
sno
52,5
olw
47,5
olw
35,6
søi
244,8
22
Bodil Skogøy
bos
59,3
elb
47,2
lmk
45,8
gro
45,3
lmk
45,0
søi
242,6
23
Lena M. Koch
lmk
52,1
arj
47,2
bos
46,3
arj
45,3
bos
44,6
gro
235,5
24
Kåre Johansen
kåj
54,8
søi
48,6
elb
42,0
lml
41,3
sno
40,3
sno
227,0
25
Gro Karlsen
gro
57,0
ank
45,8
bos
44,6
lmk
39,1
bos
36,3
arj
222,8
26
Arne Jensen
arj
52,1
lmk
46,3
lmk
40,4
bos
39,3
kåj
36,3
gro
214,4
27
Leif Johan Evjen
lje
60,7
sno
51,0
thb
48,1
øyr
43,8
sno
203,6
28
Sten Ivar Lekang
sil
62,0
tmw
61,3
tmw
61,1
hål
184,4
29
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57,0
gro
53,5
søn
175,6
30
Linn Maren Lillevik
lml
49,1
fsk
42,0
kåj
39,6
kåj
32,9
vis
163,6
31
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
51,4
inn
47,0
elb
152,6
32
Ida Novik Nilsen
ida
51,4
tom
48,6
per
48,5
per
148,5
33
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
34
Trond Børge Voigt
tbf
46,5
ril
51,7
ril
35,9
tjh
134,1
35
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
58,3
rak
117,2
36
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
58,3
rak
117,2
37
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
58,3
brm
110,5
38
Espen Larsn
esl
63,8
jøå
44,3
hål
108,1
39
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
30,0
gro
106,5
40
Rita Losnedal
ril
46,5
tbv
51,7
tbf
98,2
41
Øyvind Tvedt
øyt
53,2
øyt
43,0
bhh
96,2
42
marcus Vold
mav
51,3
per
43,7
tel
95,0
43
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
44
Jørn Åselid
Jøå
63,8
esl
63,8
45
Børge Breivik
bøb
63,0
per
63,0
46
Tarjei Eck Hansen
teh
62,5
fsk
62,5
47
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
48
Kåre Pettersen
kåp
53,2
øyt
53,2
49
Brith Mikalsen
brm
44,3
ana
44,3
50
Bjørg Heidi Hansen
bhh
43,0
øyt
43,0
Sommersum 2019
23 07 2019
12
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
70,1
øyr
69,0
øyr
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
335,6
2
Stig Ellingsen
ste
74,5
søn
66,2
tjh
59,3
tt
58,8
søn
58,3
bjn
317,1
3
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
64,3
bjn
56,3
tmw
63,5
bjn
315,4
4
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,9
bjn
59,6
tt
59,3
ste
302,6
5
Sølvi Nicolaisen
søn
74,5
ste
59,6
tjh
58,8
ste
55,0
tt
53,5
ank
301,4
6
Bjørn Normann
bjn
64,3
joø
58,3
ste
55,4
tel
63,5
joø
59,8
tt
301,3
7
Tor Jostein Hunstad
tjh
66,2
ste
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
55,4
ste
296,5
8
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
59,7
bg
57,6
per
56,1
tjh
55,9
sfk
293,1
9
Tor-Magnus Wilson
tmw
62
sil
61,3
sil
58,3
hål
56,3
joø
55,1
hål
293,0
10
Thorbjørn Benjaminsen
63,9
ow
58,3
søi
55,4
sno
54,6
tjh
54,2
søi
286,4
11
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
59,7
tel
58,3
tt
54,5
tel
53,5
olw
286,0
12
Per Hafnor
per
63
bøb
57,6
tel
55,6
sta
54,2
tom
53,5
ste
283,9
13
Frank Ståle karlsen
fsk
62,5
teh
59,6
tt
55,9
tel
53,1
per
52,1
hål
283,2
14
Snorre Omreit
snp
60,7
lje
55,4
tt
55,1
bil
53,6
sta
50,4
thb
275,2
15
Olav Westvig
olw
63,9
thb
53,8
bg
52,5
sta
49,7
søn
49,6
per
269,5
16
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
54,8
kåj
54,2
thb
50
elb
45,0
bos
262,3
17
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
48,9
thb
47,1
bg
256,3
18
Øystein Ree
øyr
70,1
69,0
hål
65,1
ank
48,1
lje
252,3
19
Ellen Blakstad
elb
59,3
bos
50,0
søi
48,6
kåj
47,0
tom
46,8
thb
251,7
20
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
21
Steinar Abelsen
sta
55,6
per
53,6
sno
52,5
olw
47,5
olw
35,6
søi
244,8
22
Bodil Skogøy
bos
59,3
elb
47,2
lmk
45,8
gro
45,3
lmk
45,0
søi
242,6
23
Lena M. Koch
lmk
52,1
arj
47,2
bos
46,3
arj
45,3
bos
44,6
gro
235,5
24
Kåre Johansen
kåj
54,8
søi
48,6
elb
42,0
lml
41,3
sno
40,3
sno
227,0
25
Gro Karlsen
gro
57,0
ank
45,8
bos
44,6
lmk
39,1
bos
36,3
arj
222,8
26
Arne Jensen
arj
52,1
lmk
46,3
lmk
40,4
bos
39,3
kåj
36,3
gro
214,4
27
Sten Ivar Lekang
sil
62
tmw
61,3
tmw
61,1
hål
184,4
28
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57,0
gro
53,5
søn
175,6
29
Linn Maren Lillevik
lml
49,1
fsk
42,0
kåj
39,6
kåj
32,9
vis
163,6
30
Leif Johan Evjen
lje
60,7
sno
48,1
øyr
43,8
sno
152,6
31
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
51,4
inn
47,0
elb
152,6
32
Ida Novik Nilsen
ida
51,4
tom
48,6
per
48,5
per
148,5
33
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
34
Trond Børge Voigt
tbf
46,5
ril
51,7
ril
35,9
tjh
134,1
35
Espen Larsn
esl
63,8
jøå
44,3
hål
108,1
36
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
47,7
rak
106,6
37
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
47,7
rak
106,6
38
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
30,0
gro
106,5
39
Rita Losnedal
ril
46,5
tbv
51,7
tbf
98,2
40
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
44,3
brm
96,5
41
Øyvind Tvedt
øyt
53,2
øyt
43,0
bhh
96,2
42
marcus Vold
mav
51,3
per
43,7
tel
95,0
43
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
44
Jørn Åselid
Jøå
63,8
esl
63,8
45
Børge Breivik
bøb
63,0
per
63,0
46
Tarjei Eck Hansen
teh
62,5
fsk
62,5
47
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
48
Kåre Pettersen
kåp
53,2
øyt
53,2
49
Brith Mikalsen
brm
44,3
ana
44,3
50
Bjørg Heidi Hansen
bhh
43,0
øyt
43,0
Sommersum 2019
16 07 2019
11
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
70,1
øyr
69,0
øyr
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
335,6
2
Stig Ellingsen
ste
74,5
søn
66,2
tjh
59,3
tt
58,8
søn
58,3
bjn
317,1
3
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
64,3
bjn
56,3
tmw
63,5
bjn
315,4
4
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,9
bjn
59,6
tt
59,3
ste
302,6
5
Sølvi Nicolaisen
søn
74,5
ste
59,6
tjh
58,8
ste
55,0
tt
53,5
ank
301,4
6
Bjørn Normann
bjn
64,3
joø
58,3
ste
55,4
tel
63,5
joø
59,8
tt
301,3
7
Tor Jostein Hunstad
tjh
66,2
ste
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
55,4
ste
296,5
8
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
57,6
per
56,1
tjh
55,9
sfk
55,4
bjn
288,8
9
Thorbjørn Benjaminsen
63,9
ow
58,3
søi
55,4
sno
54,6
tjh
54,2
søi
286,4
10
Frank Ståle karlsen
fsk
62,5
teh
59,6
tt
55,9
tel
53,1
per
52,1
hål
283,2
11
Per Hafnor
per
63
bøb
57,6
tel
54,2
tom
53,5
ste
53,1
fsk
281,4
12
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
58,3
tt
54,5
tel
53,5
olw
53,3
vis
279,6
13
Snorre Omreit
snp
60,7
lje
55,4
tt
55,1
bil
53,6
sta
50,4
thb
275,2
14
Olav Westvig
olw
63,9
thb
53,8
bg
52,5
sta
49,7
søn
49,6
per
269,5
15
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
54,8
kåj
54,2
thb
50
elb
45,0
bos
262,3
16
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
48,9
thb
47,1
bg
256,3
17
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
18
Bodil Skogøy
bos
59,3
elb
47,2
lmk
45,8
gro
45,3
lmk
45,0
søi
242,6
19
Lena M. Koch
lmk
52,1
arj
47,2
bos
46,3
arj
45,3
bos
44,6
gro
235,5
20
Tor-Magnus Wilson
tmw
61,3
sil
58,3
hål
56,3
joø
55,1
hål
231,0
21
Kåre Johansen
kåj
54,8
søi
48,6
elb
42,0
lml
41,3
sno
39,3
arj
226,0
22
Gro Karlsen
gro
57,0
ank
45,8
bos
44,6
lmk
39,1
bos
36,3
arj
222,8
23
Arne Jensen
arj
52,1
lmk
46,3
lmk
40,4
bos
39,3
kåj
36,3
gro
214,4
24
Ellen Blakstad
elb
59,3
bos
50,0
søi
48,6
kåj
47,0
tom
204,9
25
Øystein Ree
øyr
70,1
69,0
hål
65,1
ank
204,2
26
Steinar Abelsen
sta
53,6
sno
52,5
olw
47,5
olw
35,6
søi
189,2
27
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57,0
gro
53,5
søn
175,6
28
Linn Maren Lillevik
lml
49,1
fsk
42,0
kåj
39,6
kåj
32,9
vis
163,6
29
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
30
Trond Børge Voigt
tbf
46,5
ril
51,7
ril
35,9
tjh
134,1
31
Sten Ivar Lekang
sil
61,3
tmw
61,1
hål
122,4
32
Espen Larsn
esl
63,8
jøå
44,3
hål
108,1
33
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
30,0
gro
106,5
34
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
47,1
rak
106,0
35
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
47,1
rak
106,0
36
Leif Johan Evjen
lje
60,7
sno
43,8
sno
104,5
37
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
47,0
elb
101,2
38
Rita Losnedal
ril
46,5
tbv
51,7
tbf
98,2
39
Ida Novik Nilsen
ida
48,6
per
48,5
per
97,1
40
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
44,3
brm
96,5
41
Øyvind Tvedt
øyt
53,2
øyt
43,0
bhh
96,2
42
marcus Vold
mav
51,3
per
43,7
tel
95,0
43
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
44
Jørn Åselid
Jøå
63,8
esl
63,8
45
Børge Breivik
bøb
63,0
per
63,0
46
Tarjei Eck Hansen
teh
62,5
fsk
62,5
47
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
48
Kåre Pettersen
kåp
53,2
øyt
53,2
49
Brith Mikalsen
brm
44,3
ana
44,3
50
Bjørg Heidi Hansen
bhh
43,0
øyt
43,0
Sommersum 2019
09 07 2019
10
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
69,0
øyr
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
61,1
sil
326,6
2
Stig Ellingsen
ste
74,5
søn
66,2
tjh
59,3
tt
58,8
søn
58,3
bjn
317,1
3
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
64,3
bjn
56,3
tmw
63,5
bjn
315,4
4
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,9
bjn
59,6
tt
59,3
ste
302,6
5
Sølvi Nicolaisen
søn
74,5
ste
59,6
tjh
58,8
ste
55,0
tt
53,5
ank
301,4
6
Bjørn Normann
bjn
64,3
joø
58,3
ste
55,4
tel
63,5
joø
59,8
tt
301,3
7
Tor Jostein Hunstad
tjh
66,2
ste
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
55,4
ste
296,5
8
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
56,1
tjh
55,9
sfk
55,4
bjn
54,5
bg
285,7
9
Frank Ståle karlsen
fsk
62,5
teh
59,6
tt
55,9
tel
53,1
per
52,1
hål
283,2
10
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
58,3
tt
54,5
tel
53,5
olw
53,3
vis
279,6
11
Per Hafnor
per
63
bøb
54,2
tom
53,5
ste
53,1
fsk
52,1
ine
275,9
12
Thorbjørn Benjaminsen
58,3
søi
55,4
sno
54,6
tjh
54,2
søi
53,0
ste
275,5
13
Snorre Omreit
snp
60,7
lje
55,4
tt
55,1
bil
53,6
sta
50,4
thb
275,2
14
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
54,8
kåj
54,2
thb
50
elb
45,0
bos
262,3
15
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
48,9
thb
47,1
bg
256,3
16
Olav Westvig
olw
53,8
bg
52,5
sta
49,7
søn
49,6
per
47,5
sta
253,1
17
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
18
Bodil Skogøy
bos
59,3
elb
45,8
gro
45,3
lmk
45,0
søi
40,4
arj
235,8
19
Tor-Magnus Wilson
tmw
61,3
sil
58,3
hål
56,3
joø
55,1
hål
231,0
20
Gro Karlsen
gro
57,0
ank
45,8
bos
44,6
lmk
39,1
bos
36,3
arj
222,8
21
Kåre Johansen
kåj
54,8
søi
42,0
lml
41,3
sno
39,3
arj
39,6
lml
217,0
22
Arne Jensen
arj
52,1
lmk
46,3
lmk
40,4
bos
39,3
kåj
36,3
gro
214,4
23
Steinar Abelsen
sta
53,6
sno
52,5
olw
47,5
olw
35,6
søi
189,2
24
Lena M. Koch
lmk
52,1
arj
46,3
arj
45,3
bos
44,6
gro
188,3
25
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57,0
gro
53,5
søn
175,6
26
Linn Maren Lillevik
lml
49,1
fsk
42,0
kåj
39,6
kåj
32,9
vis
163,6
27
Ellen Blakstad
elb
59,3
bos
50,0
søi
47,0
tom
156,3
28
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
29
Øystein Ree
øyr
69,0
hål
65,1
ank
134,1
30
Trond Børge Voigt
tbf
46,5
ril
51,7
ril
35,9
tjh
134,1
31
Sten Ivar Lekang
sil
61,3
tmw
61,1
hål
122,4
32
Espen Larsn
esl
63,8
jøå
44,3
hål
108,1
33
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
30,0
gro
106,5
34
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
47,1
rak
106,0
35
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
47,1
rak
106,0
36
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
47,0
elb
101,2
37
Rita Losnedal
ril
46,5
tbv
51,7
tbf
98,2
38
Ida Novik Nilsen
ida
48,6
per
48,5
per
97,1
39
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
44,3
brm
96,5
40
Øyvind Tvedt
øyt
53,2
øyt
43,0
bhh
96,2
41
marcus Vold
mav
51,3
per
43,7
tel
95,0
42
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
43
Jørn Åselid
Jøå
63,8
esl
63,8
44
Børge Breivik
bøb
63,0
per
63,0
45
Tarjei Eck Hansen
teh
62,5
fsk
62,5
46
Leif Johan Evjen
lje
60,7
sno
60,7
47
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
48
Kåre Pettersen
kåp
53,2
øyt
53,2
49
Brith Mikalsen
brm
44,3
ana
44,3
50
Bjørg Heidi Hansen
bhh
43,0
øyt
43,0
Sommersum 2019
02 07 2019
9
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
69,0
øyr
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
58,3
tmb
323,8
2
Stig Ellingsen
ste
74,5
søn
66,2
tjh
59,3
tt
58,8
søn
58,3
bjn
317,1
3
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
64,3
bjn
56,3
tmw
63,5
bjn
315,4
4
Sølvi Nicolaisen
søn
74,5
ste
59,6
tjh
58,8
ste
55,0
tt
53,5
ank
301,4
5
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,9
bjn
59,3
ste
58,3
bg
301,3
6
Bjørn Normann
bjn
64,3
joø
58,3
ste
55,4
tel
63,5
joø
59,8
tt
301,3
7
Tor Jostein Hunstad
tjh
66,2
ste
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
55,4
ste
296,5
8
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
56,1
tjh
55,9
sfk
55,4
bjn
54,5
bg
285,7
9
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
58,3
tt
54,5
tel
53,5
olw
53,3
vis
279,6
10
Per Hafnor
per
63
bøb
54,2
tom
53,5
ste
53,1
fsk
52,1
ine
275,9
11
Frank Ståle karlsen
fsk
62,5
teh
55,9
tel
53,1
per
52,1
hål
50,8
ine
274,4
12
Thorbjørn Benjaminsen
58,3
søi
55,4
sno
54,6
tjh
54,2
søi
50,6
tt
273,1
13
Snorre Omreit
snp
55,4
tt
55,1
bil
53,6
sta
50,4
thb
48,9
bil
263,4
14
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
48,9
thb
47,1
bg
256,3
15
Olav Westvig
olw
53,8
bg
52,5
sta
49,7
søn
49,6
per
47,5
sta
253,1
16
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
54,2
thb
50
elb
45,0
bos
39,3
sno
246,8
17
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
18
Tor-Magnus Wilson
tmw
61,3
sil
58,3
hål
56,3
joø
55,1
hål
231,0
19
Gro Karlsen
gro
57,0
ank
45,8
bos
44,6
lmk
39,1
bos
36,3
arj
222,8
20
Bodil Skogøy
bos
45,8
gro
45,3
lmk
45,0
søi
40,4
arj
39,1
gro
215,6
21
Arne Jensen
arj
52,1
lmk
46,3
lmk
40,4
bos
39,3
kåj
36,3
gro
214,4
22
Kåre Johansen
kåj
42,0
lml
41,3
sno
39,3
arj
39,6
lml
37,0
thb
199,2
23
Steinar Abelsen
sta
53,6
sno
52,5
olw
47,5
olw
35,6
søi
189,2
24
Lena M. Koch
lmk
52,1
arj
46,3
arj
45,3
bos
44,6
gro
188,3
25
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57,0
gro
53,5
søn
175,6
26
Linn Maren Lillevik
lml
49,1
fsk
42,0
kåj
39,6
kåj
32,9
vis
163,6
27
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
28
Øystein Ree
øyr
69,0
hål
65,1
ank
134,1
29
Trond Børge Voigt
tbf
46,5
ril
51,7
ril
35,9
tjh
134,1
30
Espen Larsn
esl
63,8
jøå
44,3
hål
108,1
31
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
30,0
gro
106,5
32
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
47,1
rak
106,0
33
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
47,1
rak
106,0
34
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
47,0
elb
101,2
35
Rita Losnedal
ril
46,5
tbv
51,7
tbf
98,2
36
Ellen Blakstad
elb
50,0
søi
47,0
tom
97,0
37
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
44,3
brm
96,5
38
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
39
Jørn Åselid
Jøå
63,8
esl
63,8
40
Børge Breivik
bøb
63,0
per
63,0
41
Tarjei Eck Hansen
teh
62,5
fsk
62,5
42
Sten Ivar Lekang
sil
61,3
tmw
61,3
43
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
44
Kåre Pettersen
kåp
53,2
øyt
53,2
45
Øyvind Tvedt
øyt
53,2
øyt
53,2
46
marcus Vold
mav
51,3
per
51,3
47
Ida Novik Nilsen
ida
48,6
per
48,6
48
Brith Mikalsen
brm
44,3
ana
44,3
Sommersum 2019
18 06 2019
8
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
69,0
øyr
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
55,1
tt
320,6
2
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
64,3
bjn
56,3
tmw
63,5
bjn
315,4
3
Stig Ellingsen
ste
66,2
tjh
59,3
tt
58,8
søn
58,3
bjn
55,4
tjh
298,0
4
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,3
ste
58,3
bg
55,8
hål
297,2
5
Tor Jostein Hunstad
tjh
66,2
ste
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
55,4
ste
296,5
6
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
56,1
tjh
55,9
sfk
55,4
bjn
54,5
bg
285,7
7
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
58,3
tt
54,5
tel
53,5
olw
53,3
vis
279,6
8
Sølvi Nicolaisen
søn
59,6
tjh
58,8
ste
55,0
tt
53,5
ank
49,7
olw
276,6
9
Per Hafnor
per
63
bøb
54,2
tom
53,5
ste
53,1
fsk
52,1
ine
275,9
10
Thorbjørn Benjaminsen
58,3
søi
55,4
sno
54,6
tjh
54,2
søi
50,6
tt
273,1
11
Snorre Omreit
snp
55,4
tt
55,1
bil
53,6
sta
50,4
thb
48,9
bil
263,4
12
Frank Ståle karlsen
fsk
55,9
tel
53,1
per
52,1
hål
50,8
ine
49,1
lil
261,0
13
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
48,9
thb
47,1
bg
256,3
14
Olav Westvig
olw
53,8
bg
52,5
sta
49,7
søn
49,6
per
47,5
sta
253,1
15
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
16
Bjørn Normann
bjn
64,3
joø
58,3
ste
55,4
tel
63,5
joø
241,5
17
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
54,2
thb
45,0
bos
39,3
sno
37,8
may
234,6
18
Bodil Skogøy
bos
45,8
gro
45,3
lmk
45,0
søi
40,4
arj
38,8
may
215,3
19
Arne Jensen
arj
52,1
lmk
46,3
lmk
40,4
bos
39,3
kåj
36,3
gro
214,4
20
Gro Karlsen
gro
57,0
ank
45,8
bos
44,6
lmk
36,3
arj
30,0
may
213,7
21
Kåre Johansen
kåj
42,0
lml
41,3
sno
39,3
arj
39,4
lml
37,0
thb
199,0
22
Steinar Abelsen
sta
53,6
sno
52,5
olw
47,5
olw
35,6
søi
189,2
23
Lena M. Koch
lmk
52,1
arj
46,3
arj
45,3
bos
44,6
gro
188,3
24
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57,0
gro
53,5
søn
175,6
25
Tor-Magnus Wilson
tmw
61,3
sil
56,3
joø
55,1
hål
172,7
26
Linn Maren Lillevik
lml
49,1
fsk
42,0
kåj
39,4
kåj
32,9
vis
163,4
27
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
28
Øystein Ree
øyr
69,0
hål
65,1
ank
134,1
29
Espen Larsn
esl
63,8
jøå
44,3
hål
108,1
30
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
30,0
gro
106,5
31
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
47,1
rak
106,0
32
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
47,1
rak
106,0
33
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
47,0
elb
101,2
34
Trond Børge Voigt
tbf
46,5
ril
51,7
ril
98,2
35
Rita Losnedal
ril
46,5
tbv
51,7
tbf
98,2
36
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
44,3
brm
96,5
37
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
38
Jørn Åselid
Jøå
63,8
esl
63,8
39
Børge Breivik
bøb
63,0
per
63,0
40
Sten Ivar Lekang
sil
61,3
tmw
61,3
41
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
42
Kåre Pettersen
kåp
53,2
øyt
53,2
43
Øyvind Tvedt
øyt
53,2
øyt
53,2
44
marcus Vold
mav
51,3
per
51,3
45
Ellen Blakstad
elb
47,0
tom
47,0
46
Brith Mikalsen
brm
44,3
ana
44,3
Sommersum 2019
18 06 2019
7
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
69,0
øyr
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
55,1
tt
320,6
2
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
64,3
bjn
56,3
tmw
63,5
bjn
315,4
3
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,3
ste
58,3
bg
55,8
hål
297,2
4
Tor Jostein Hunstad
tjh
66,2
ste
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
55,4
ste
296,5
5
Stig Ellingsen
ste
66,2
tjh
59,3
tt
58,3
bjn
55,4
tjh
53,5
per
292,7
6
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
56,1
tjh
55,9
sfk
55,4
bjn
54,5
bg
285,7
7
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
58,3
tt
54,5
tel
53,5
olw
53,3
vis
279,6
8
Thorbjørn Benjaminsen
58,3
søi
55,4
sno
54,6
tjh
50,6
tt
50,4
sno
269,3
9
Sølvi Nicolaisen
søn
59,6
tjh
55,0
tt
53,5
ank
49,7
olw
47,9
vis
265,7
10
Per Hafnor
per
54,2
tom
53,5
ste
53,1
fsk
52,1
ine
51,3
mav
264,2
11
Frank Ståle karlsen
fsk
55,9
tel
53,1
per
52,1
hål
50,8
ine
45,0
ine
256,9
12
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
48,9
thb
47,1
bg
256,3
13
Olav Westvig
olw
53,8
bg
52,5
sta
49,7
søn
49,6
per
47,5
sta
253,1
14
Snorre Omreit
snp
55,4
tt
55,1
bil
50,4
thb
48,9
bil
41,3
kåj
251,1
15
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
16
Bjørn Normann
bjn
64,3
joø
58,3
ste
55,4
tel
63,5
joø
241,5
17
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
45,0
bos
39,3
sno
37,8
may
35,6
sta
216,0
18
Bodil Skogøy
bos
45,8
gro
45,3
lmk
45,0
søi
40,4
arj
38,8
may
215,3
19
Gro Karlsen
gro
57,0
ank
45,8
bos
44,6
lmk
36,3
arj
30,0
may
213,7
20
Kåre Johansen
kåj
42,0
lml
41,3
sno
39,3
arj
39,4
lml
37,0
thb
199,0
21
Arne Jensen
arj
46,3
lmk
40,4
bos
39,3
kåj
36,5
lmk
36,3
gro
198,8
22
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57,0
gro
53,5
søn
175,6
23
Tor-Magnus Wilson
tmw
61,3
sil
56,3
joø
55,1
hål
172,7
24
Lena M. Koch
lmk
46,3
arj
45,3
bos
44,6
gro
36,5
arj
172,7
25
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
26
Steinar Abelsen
sta
52,5
olw
47,5
olw
35,6
søi
135,6
27
Øystein Ree
øyr
69,0
hål
65,1
ank
134,1
28
Linn Maren Lillevik
lml
42,0
kåj
39,4
kåj
32,9
vis
114,3
29
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
30,0
gro
106,5
30
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
47,1
rak
106,0
31
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
47,1
rak
106,0
32
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
47,0
elb
101,2
33
Trond Børge Voigt
tbf
46,5
ril
51,7
ril
98,2
34
Rita Losnedal
ril
46,5
tbv
51,7
tbf
98,2
35
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
36
Espen Larsn
esl
63,8
jøå
63,8
37
Jørn Åselid
Jøå
63,8
esl
63,8
38
Sten Ivar Lekang
sil
61,3
tmw
61,3
39
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
40
Kåre Pettersen
kåp
53,2
øyt
53,2
41
Øyvind Tvedt
øyt
53,2
øyt
53,2
42
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
52,2
43
marcus Vold
mav
51,3
per
51,3
44
Ellen Blakstad
elb
47,0
tom
47,0
Sommersum 2019
11 06 2019
6
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
69,0
øyr
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
55,1
tmw
320,6
2
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
64,3
bjn
56,3
tmw
53,2
bjn
305,1
3
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,3
ste
58,3
bg
55,0
søn
296,4
4
Tor Jostein Hunstad
tjh
66,2
ste
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
54,6
thb
295,7
5
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
56,1
tjh
55,9
sfk
55,4
bjn
54,5
bg
285,7
6
Stig Ellingsen
ste
66,2
tjh
59,3
tt
58,3
bjn
53,5
per
40,8
søn
278,1
7
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
58,3
tt
54,5
tel
53,3
vis
47,1
bil
273,2
8
Thorbjørn Benjaminsen
58,3
søi
54,6
tjh
50,6
tt
50,4
sno
48,9
bil
262,8
9
Per Hafnor
per
54,2
tom
53,5
ste
53,1
fsk
52,1
ine
49,6
olw
262,5
10
Frank Ståle karlsen
fsk
55,9
tel
53,1
per
52,1
hål
50,8
ine
45,0
ine
256,9
11
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
48,9
thb
47,1
bg
256,3
12
Sølvi Nicolaisen
søn
59,6
tjh
55,0
tt
49,7
olw
47,9
vis
41,9
tjh
254,1
13
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
14
Snorre Omreit
snp
55,1
bil
50,4
thb
48,9
bil
41,3
kåj
39,3
søi
235,0
15
Bjørn Normann
bjn
64,3
joø
58,3
ste
55,4
tel
53,2
joø
231,2
16
Bodil Skogøy
bos
45,8
gro
45,3
lmk
45,00
søi
40,4
arj
38,8
may
215,3
17
Gro Karlsen
gro
57
ank
45,8
bos
44,6
lmk
36,3
arj
30,0
may
213,7
18
Olav Westvig
olw
52,5
sta
49,7
søn
49,6
per
47,5
sta
199,3
19
Arne Jensen
arj
46,3
lmk
40,4
bos
39,3
kåj
36,5
lmk
36,3
gro
198,8
20
Kåre Johansen
kåj
42,0
lml
41,3
sno
39,3
arj
38,3
lml
37
thb
197,9
21
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
45,0
bos
39,3
sno
37,8
may
180,4
22
Tor-Magnus Wilson
tmw
61,3
sil
56,3
joø
55,1
hål
172,7
23
Lena M. Koch
lmk
46,3
arj
45,3
bos
44,6
gro
36,5
arj
172,7
24
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
25
Øystein Ree
øyr
69,0
hål
65,1
ank
134,1
26
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57,0
gro
122,1
27
Linn Maren Lillevik
lml
42,0
kåj
38,3
kåj
32,9
vis
113,2
28
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
30,0
gro
106,5
29
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
47,1
rak
106,0
30
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
47,1
rak
106,0
31
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
47,0
elb
101,2
32
Steinar Abelsen
sta
52,5
olw
47,5
olw
100,0
33
Trond Børge Voigt
tbf
45,4
ril
51,7
ril
97,1
34
Rita Losnedal
ril
45,4
tbv
51,7
tbf
97,1
35
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
36
Sten Ivar Lekang
sil
61,3
tmw
61,3
37
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
38
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
52,2
39
Ellen Blakstad
elb
47
tom
47,0
Sommersum 2019
04 06 2019
5
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
66,3
joø
65,2
san
65,0
joø
55,1
tmw
52,1
fsk
303,7
2
Torger Torgersen
tt
63,8
tel
60,0
bg
59,3
ste
58,3
bg
50,5
thb
291,9
3
Terje Lagaard
tel
63,8
tt
56,1
tjh
55,9
sfk
55,4
bjn
43,3
bil
274,5
4
Tor Jostein Hunstad
tjh
59,6
søn
59,2
vis
56,1
tel
54,6
thb
41,9
søn
271,4
5
Thorbjørn Benjaminsen
58,3
søi
54,6
tjh
50,6
tt
50,4
sno
37,0
kåj
250,9
6
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
47,1
bg
43,3
tel
250,7
7
Vigdis Stavnes
vis
59,2
tjh
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
245,5
8
Jostein Øvervatn
Joø
66,3
hål
65,0
hål
56,3
tmw
53,2
bjn
240,8
9
Sølvi Nicolaisen
søn
59,6
tjh
49,7
olw
47,9
vis
41,9
tjh
40,8
ste
239,9
10
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
58,3
tt
55,3
vis
47,1
bil
220,7
11
Stig Ellingsen
ste
59,3
tt
58,3
bjn
53,5
per
40,8
søn
211,9
12
Per Hafnor
per
54,2
tom
53,5
ste
52,1
ine
49,6
olw
209,4
13
Frank Ståle karlsen
fsk
55,9
tel
52,1
hål
50,8
ine
45,0
ine
203,8
14
Snorre Omreit
snp
55,1
bil
50,4
thb
48,9
bil
41,3
kåj
195,7
15
Gro Karlsen
gro
57
ank
45,8
bos
44,6
lmk
36,3
arj
183,7
16
Tor-Magnus Wilson
tmw
61,3
sil
56,3
joø
55,1
hål
172,7
17
Bodil Skogøy
bos
45,8
gro
45,00
søi
40,4
arj
38,8
may
170,0
18
Bjørn Normann
bjn
58,3
ste
55,4
tel
53,2
joø
166,9
19
Arne Jensen
arj
46,3
lmk
40,4
bos
36,5
lmk
36,3
gro
159,5
20
Kåre Johansen
kåj
42,0
lml
41,3
sno
38,3
lml
37
thb
158,6
21
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
45,0
fsk
147,9
22
Olav Westvig
olw
49,7
søn
49,6
per
47,5
sta
146,8
23
Sølvi Ingvaldsen
søi
58,3
thb
45,00
bos
37,8
may
141,1
24
Lena M. Koch
lmk
46,3
arj
44,6
gro
36,5
arj
127,4
25
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57
gro
122,1
26
Linn Maren Lillevik
lml
42,0
kåj
38,3
kåj
32,9
vis
113,2
27
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
47,1
rak
106,0
28
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
47,1
rak
106,0
29
Tone Mikalsen
tom
54,2
per
47
elb
101,2
30
Trond Børge Voigt
tbf
45,4
ril
51,7
ril
97,1
31
Rita Losnedal
ril
45,4
tbv
51,7
tbf
97,1
32
May Hognes
may
38,8
bos
37,7
søi
76,5
33
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
34
Øystein Ree
øyr
65,1
ank
65,1
35
Sten Ivar Lekang
sil
61,3
tmw
61,3
36
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
37
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
52,2
38
Steinar Abelsen
sta
47,5
olw
47,5
39
Ellen Blakstad
elb
47
tom
47,0
Sommersum 2019
28 05 2019
4
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
65,2
san
65,0
joø
55,1
tmw
52,1
fsk
237,4
2
Torger Torgersen
tt
60,0
bg
59,3
ste
58,3
bg
50,5
thb
228,1
3
Tor Jostein Hunstad
tjh
59,6
søn
56,1
tel
54,6
thb
41,9
søn
212,2
4
Terje Lagaard
tel
56,1
tjh
55,9
sfk
55,4
bjn
43,3
bil
210,7
5
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
48,9
sno
43,3
tel
203,6
6
Sølvi Nicolaisen
søn
59,6
tjh
49,7
olw
47,9
vis
41,9
tjh
199,1
7
Thorbjørn Benjaminsen
54,6
tjh
50,6
tt
50,4
sno
37
kåj
192,6
8
Vigdis Stavnes
vis
53,3
bg
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
186,3
9
Jostein Øvervatn
Joø
65,0
hål
56,3
tmw
53,2
bjn
174,5
10
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
58,3
tt
55,3
vis
173,6
11
Tor-Magnus Wilson
tmw
61,3
sil
56,3
joø
55,1
hål
172,7
12
Stig Ellingsen
ste
59,3
tt
58,3
bjn
53,5
per
171,1
13
Bjørn Normann
bjn
58,3
ste
55,4
tel
53,2
joø
166,9
14
Frank Ståle karlsen
fsk
55,9
tel
52,1
hål
50,8
ine
158,8
15
Per Hafnor
per
53,5
ste
52,1
ine
49,6
olw
155,2
16
Snorre Omreit
snp
55,1
bil
50,4
thb
48,9
bil
154,4
17
Gro Karlsen
gro
57
ank
45,8
bos
44,6
lmk
147,4
18
Bodil Skogøy
bos
45,8
gro
45,00
søi
40,4
arj
131,2
19
Lena M. Koch
lmk
46,3
arj
44,6
gro
36,5
arj
127,4
20
Arne Jensen
arj
46,3
lmk
40,4
bos
36,5
lmk
123,2
21
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
57
gro
122,1
22
Kåre Johansen
kåj
42,0
lml
38,3
lml
37
thb
117,3
23
Linn Maren Lillevik
lml
42,0
kåj
38,3
kåj
32,9
vis
113,2
24
Astrid Nordahl
asn
58,9
rak
47,1
rak
106,0
25
Randulf Kristiansen
rak
58,9
asn
47,1
rak
106,0
26
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
102,9
27
Olav Westvig
olw
49,7
søn
49,6
per
99,3
28
Sølvi Ingvaldsen
søi
45,00
bos
37,8
may
82,8
29
Trond Børge Voigt
tbf
45,4
ril
35,2
ril
80,6
30
Rita Losnedal
ril
45,4
tbv
35,2
tbf
80,6
31
Sten Anfeldt Nilsen
san
65,2
hål
65,2
32
Øystein Ree
øyr
65,1
ank
65,1
33
Sten Ivar Lekang
sil
61,3
tmw
61,3
34
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
35
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
52,2
36
Tone Mikalsen
tom
47
elb
47,0
37
Ellen Blakstad
elb
47
tom
47,0
38
May Hognes
may
37,7
søi
37,7
Sommersum 2019
21 05 2019
3
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Jostein Øvervatn
Joø
65,0
hål
56,3
tmw
53,2
bjn
174,5
2
Tor-Magnus Wilson
tmw
61,3
sil
56,3
joø
55,1
hål
172,7
3
Håvard Larsen
hål
65,0
joø
55,1
tmw
52,1
fsk
172,2
4
Tor Jostein Hunstad
tjh
59,6
søn
56,1
tel
54,6
thb
170,3
5
Torger Torgersen
tt
60,0
bg
58,3
bg
50,5
thb
168,8
6
Bjørn Normann
bjn
58,3
ste
55,4
tel
53,2
joø
166,9
7
Sølvi Nicolaisen
søn
59,6
tjh
49,7
olw
47,9
vis
157,2
8
Thorbjørn Benjaminsen
54,6
tjh
50,6
tt
50,4
sno
155,6
9
Per Hafnor
per
53,5
ste
52,1
ine
49,6
olw
155,2
10
Terje Lagaard
tel
56,1
tjh
55,4
bjn
43,3
bil
154,8
11
Bjørn Inge Løvik
bil
56,3
rof
55,1
sno
43,3
tel
154,7
12
Vigdis Stavnes
vis
52,2
ana
47,9
søn
32,9
lml
133,0
13
Lena M. Koch
lmk
46,3
arj
44,6
gro
36,5
arj
127,4
14
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
58,3
tt
118,3
15
Linn Maren Lillevik
lml
42,0
kåj
38,3
kåj
32,9
vis
113,2
16
Stig Ellingsen
ste
58,3
bjn
53,5
per
111,8
17
Snorre Omreit
snp
55,1
bil
50,4
thb
105,5
18
Frank Ståle karlsen
fsk
52,1
hål
50,8
ine
102,9
19
Ine Lillevik
ine
52,1
per
50,8
fsk
102,9
20
Olav Westvig
olw
49,7
søn
49,6
per
99,3
21
Astrid Nordahl
asn
47,1
rak
43,8
rak
90,9
22
Randulf Kristiansen
rak
47,1
asn
43,8
rak
90,9
23
Bodil Skogøy
bos
45,8
gro
45,00
søi
90,8
24
Gro Karlsen
gro
45,8
bos
44,6
lmk
90,4
25
Sølvi Ingvaldsen
søi
45,00
bos
37,8
may
82,8
26
Arne Jensen
arj
46,3
lmk
36,5
lmk
82,8
27
Kåre Johansen
kåj
42,0
lml
38,3
lml
80,3
28
Trond Børge Voigt
tbf
45,4
ril
32,5
ril
77,9
29
Rita Losnedal
ril
45,4
tbv
32,5
tbf
77,9
30
Øystein Ree
øyr
65,1
ank
65,1
31
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
65,1
32
Sten Ivar Lekang
sil
61,3
tmw
61,3
33
Ronny Fossvik
rof
56,3
bil
56,3
34
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
52,2
35
May Hognes
may
37,7
søi
37,7
Sommersum 2019
14.05.2019
2
Finner du feil på lista
- kontakt Lena
l.m.koch@online.no elle 90 60 61 89
Beste
2. beste
3. beste
4. beste
5. beste
Sum
Plass
Navn
1
Håvard Larsen
hål
65,0
joø
55,1
tmw
120,1
2
Jostein Øvervatn
Joø
65,0
hål
53,2
bjn
118,2
3
Tor-Magnus Wilson
tmw
61,3
sil
55,1
hål
116,4
4
Stig Ellingsen
ste
58,3
bjn
53,5
per
111,8
5
Bjørn Normann
bjn
58,3
ste
53,2
joø
111,5
6
Tor Jostein Hunstad
tjh
56,1
tel
54,6
thb
110,7
7
Torger Torgersen
tt
60,0
bg
50,5
thb
110,5
8
Thorbjørn Benjaminsen
54,6
tjh
50,6
tt
105,2
9
Per Hafnor
per
53,5
ste
49,6
olw
103,1
10
Vigdis Stavnes
vis
52,2
ana
47,9
søn
100,1
11
Terje Lagaard
tel
56,1
tjh
43,3
bil
99,4
12
Olav Westvig
olw
49,7
søn
49,6
per
99,3
13
Bjørn Inge Løvik
bil
55,1
sno
43,3
tel
98,4
14
Sølvi Nicolaisen
søn
49,7
olw
47,9
vis
97,6
15
Astrid Nordahl
asn
47,1
rak
43,8
rak
90,9
16
Randulf Kristiansen
rak
47,1
asn
43,8
rak
90,9
17
Gro Karlsen
gro
45,8
bos
44,6
lmk
90,4
18
Lena M. Koch
lmk
36,5
arj
44,6
gro
81,1
19
Linn Maren Lillevik
lml
42,0
kåj
38,3
kåj
80,3
20
Kåre Johansen
kåj
42,0
lml
38,3
lml
80,3
21
Øystein Ree
øyr
65,1
ank
65,1
22
Anita Karlsen
ank
65,1
øyr
65,1
23
Sten Ivar Lekang
sil
61,3
tmw
61,3
24
Bengt Gøran karlsson
bg
60,0
tt
60,0
25
Snorre Omreit
snp
55,1
bil
55,1
26
Anne Andreassen
ana
52,2
vis
52,2
27
Frank Ståle karlsen
fsk
50,8
ine
50,8
28
Ine Lillevik
ine
50,8
fsk
50,8
29
Bodil Skogøy
bos
45,8
gro
45,8
30
Sølvi Ingvaldsen
søi
37,8
may
37,8
31
May Hognes
may
37,7
søi
37,7
32
Arne Jensen
arj
36,5
lmk
36,5
33
Trond Børge Voigt
tbf
32,5
ril
32,5
34
Rita Losnedal
ril
32,5
tbf
32,5
Skrevet av 0 Svein Jarle Ludvigsen - 15.05.2019 13:21
Tips en venn